Küldetésünk

„A zene szent! A zene az Úristen legszentebb, leghatékonyabb, legszebb produktuma. Ha mi zenetanárok ezt átéljük, átérezzük, akkor boldogság és hála tölt el bennünket, hogy ennek a csodának élői és átadói lehetünk. S ha ilyen lelkülettel közeledünk a gyermekhez, s végezzük tanári hivatásunkat, akkor munkánk áldás lesz önmagunk és növendékeink számára egyaránt.“

Claude Debussy

Iskolánk a Szlovákiai Oktatásügyi Minisztérium által hálózatba emelt intézmény.
Tehetséges gyermekek, fiatalok és felnőttek számára biztosítunk művészeti oktatást előkészítő évfolyamokban, az alapképzés I. és II. fokozatán, valamint felnőttképzésen. Művészeti szakjaink: zene, képzőművészet, tánc és színjátszás.

• Célunk:

1. a tehetség és az esztétikai érzék kibontakoztatása
    2. a személyre szabott megközelítés
    3. színvonalas fellépésekre való komplex felkészítés
    4. a kreativitás, a képzelőerő és az érzelmi intelligencia fejlesztése
    5. jártasság kialakítása növendékeink számára a művészetek és a kultúra világában
    6. a kulturális értékeink iránti tisztelet erősítése
  • Miért válassza iskolánkat?

1. az oktatás a gyermek megszokott közegében történik (felesleges utazás nélkül, elkerülve az idegen környezet okozta stresszt)
    2. tanáraink maguk is aktív művészek, így példaképül szolgálnak a sikeres művészi kibontakozásban
    3. nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy a művészeti nevelés során a növendékek jó tapasztalatokkal gazdagodjanak
    4. élményszerű tanulást és felüdülést kínálunk